Ana Sayfa > Ürünler > Point Plus
Point Plus
30ml (1 fl. oz.)
Son Kullanma Tarihi: 10/2019

NCARE Point Plus

Antioksidan Krem


Yorumları Oku

Point Plus, zengin içeriği sebebiyle birçok amaç için kullanılabilen bir kremdir. NCARE Baby'den Daha Etkilisi Var mı?

87 TL  69 TLNeden

Point

NedenKullanıcı Yorumları

Sivilce lekelerimi 1 ayda geçirdi ama çillerin geçmesi 3 ayı buldu. Yine de başarılı bir krem.
E.F. / Sinop


Cildimdeki lekeler için rebelle krem almıştım. Epey faydasını görünce 2.kutuyu da sipariş verdim...
R.B. / Van

Devamı İçin Tıklayınız


 • Bitkisel bir kremdir. 13 bitki, bal, çinko oksit, gliserin, E ve B5 vitaminleri içerir.
 • Anal bölgedeki hemoroid ve fissür ağrısının, kanamanın, kaşıntının, iltihabın kesilmesinde, yaranın iyileşmesinde etkilidir.
 • Etkili ve Hızlı Sonuç
 • Doğal içeriği ile cildinizin dostudur. Alkol ve kortizon içermez. Paraben, üre ve petrol bazlı kimyasalları içermez. Hayvansal katkı maddesi içermez.
 • Hücre yenileyici özelliktedir. pH 6.7
 • Satış Fiyatı: 87 TL  69 TL


Hastalığınızı Biliyor musunuz?

Hemoroid (Basur) ve Fissür (Çatlak) hastalıkları ile ilgili bilgi için buraya tıklayınız.
Şikayetiniz var ama emin değilseniz, derecesini bilmiyorsanız, bunu öğrenmek çok kolay:

Nasıl Kullanılır?

Nasıl Kullanılır?

Günde 2 defa az bir miktar krem sürülerek uygulanır. İlk 3 gün; günde bir defa sadece yatmadan önce sürülerek kullanılması tavsiye edilir.

Etkisi ve Kullanım Süresi

 • Kısa süre sonra etkisi hissedilmeye başlanacaktır.
 • Konsantre bir kremdir, çok az miktarda (mercimekten küçük bir miktar) sürülmelidir.


İçindekiler

İçindekilerAlkol içermez. Paraben içermez. Kortizon içermez.


Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular (SSS)

Satın alma ile ilgili sorularınız için lütfen buraya tıklayınız.
 
?Bu ürünü kimler kullanmamalıdır?
Papatyaya ve ürün içerisindeki bitkilere alerjisi olanlar kullanmamalıdır.
 
?NCARE Point kremin raf ömrü nedir, muhafaza koşulları nelerdir?
Raf ömrü kutu üzerinde yazmaktadır. Muhafaza Koşulları:
 • Oda sıcaklığında saklanmalıdır.
 • Etkinlik için nemden uzak ve kapağını kapalı tutunuz.
 • Krem, kapağındaki koruma açıldıktan sonraki 12 ay içerisinde tüketilmelidir.
 
?Hemoroid ve Fissür rahatsızlığı ile ilgili bilgi verir misiniz? Neden olur? Korunma yöntemleri nedir?
Hastalık ile ilgili sorularınızı doktorunuza sormanızı tavsiye ederiz. Ancak özet bilgi için buraya tıklayınız.


SSS Son Güncelleme: 8 Şubat 2017

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Yorumlar kullanıcılara ait şahsi görüşlerdir, ürünün etkileri kişiden kişiye değişiklik gösterebilir.

 • S.T. / İstanbul

  Kırışıklıklara iyi gelir diyerek aldım, 3 haftadır kullanıyorum, cildimi geriyor ve serinlik hissi veriyor. Makyaj altına da sorun çıkarmıyor. Gerçekten başarılı bir krem. Sorduğum sorular için arayıp ilgilendiğiniz için firmanıza ayrıca teşekkür ederim.
 • N.A. / İstanbul (Fissür Hastası)

  İlginiz için teşekkür ederim. Ben daha önce bu hastalıktan dolayı bir ameliyat geçirdim. Ameliyat ve öncesindeki tedavi döneminde doktorlarım makat içine sürebileceğim anestol vb. kremler tavsiye etmişlerdi. Benim sormak istediğim ncare point kremi makat içerinde ki çatlağa sürebilir miyim? Ben yaklaşık 3 ay önce 2 kutu ncare tablet kullandım. Müthiş bir şekilde faydasını gördüm. Yaram tamamen iyileşmişti. Fakat ramazan döneminde yaşadığım bir kabızlıktan dolayı hastalığım tekrar nüksetti. Ncare tabletin kısa sürede tedavi etmesi markanıza karşı güven duygularımı arttırdı. Belki tekrar doktora gitmem gerekebilir. Fakat yaşadığım bir takım olaylardan dolayı artık kendi kendimin doktoru oldum. Tablet kullanmaya tekrar başladım yavaş yavaş iyileşme de hissediyorum, örneğin kanama olayı vardı, şu ana yok. Konuyu dağıtmadan tekrar sormam gerekirse ben bu kremi makat içinde o bölgenin dokularını iyileştirebilmesi ve tedavini kalıcı olması için kullanabilirmiyim? Bilgilerinize saygılarımla

  NCARE Point’i, tablet ile beraber kullanabilirsiniz. Makat içine doğru sürmenizin bir mahsuru yoktur, sadece az miktarda sürmelisiniz. NCARE Point, hücre yenileyici özelliği ile o bölgenin iyileşmesini hızlandıracaktır. Fissür rahatsızlığı, soğuk algınlığı gibi dikkat edilmezse tekrar edebilen bir rahatsızlıktır. Makat bölgesini zorlayıcı durumlar (kabızlık, şiddetli ishal, WC’de ıkınma vb.) şikayetin tekrarına sebep olabilir.

 • E.B. / Ankara (Hemoroid ve Fissür Hastası)

  Daha önce ameliyat olan ve şikayeti düzelmeyen birisiyim. Tekrar ameliyat olmamak için krem ve hapı eczaneden aldım ve kullandım tüm sorunlarım düzeldi. Herkese ncareyi tavsiye ediyorum. Benim gibi kabızlık sorunu yaşayanlar bu hapı içtikten yarım saat sonra elma sirkesi içsin birkaç kaşık, kabızlığa da iyi geliyor.
 • Y.O. / İstanbul

  Cildimi hem geriyor hem de kızarmalar vardı, o kızarmaları yoketti. Kullandığım bir çok pahalı üründen daha iyi ve fiyatı çok uygun. Kullanacak kişiler kapağını kapalı tutsunlar sadece. Ben 2.kutuyu aldığımda kapağını 1-2gün açık unutmuşum ve kremin o gerici özelliği sanki azaldı.

  NCARE Point, antioksidant özellikte bir kremdir. Antioksidant kremlerin hava ile uzun süre teması durumunda etkisi azalacaktır. Bu sebeple kapağını kapalı şekilde muhafaza etmelisiniz.

 • A.Ç. / Sakarya

  Kimyasal peeling sonrası ürününüzü kullandım. Ve kimyasal peelingin dezavantajlarını asgariye indirdi diyebilirim. Bu fiyata bu kalitede bir ürünü bulmak çok zor. Bu nedenle sizlere çok teşekkür ediyorum.
 • O.C. / Afyon

  2 kutu tablet 1 kutu point kreminizi kullandım. Çok memnunum, iyileştim. Aldığınız para sonuna kadar helal olsun.
 • Y.K. / Ankara

  Kreminizi cildim için aldım. Yağlı bir his bırakmıyor ve içeriği çok doğal. Kolumda dolaşım bozulmasına bağlı zaman zaman ağrı oluyordu. Ağrı kesici kremler, romatizma kremleri filan çok fayda etmiyordu. Kan akışını sürülen bölgeye doğru hızlandırmasından dolayı süreyim deneyim istedim. 2 saat içinde ağrım çok ciddi anlamda azaldı. Sonra tekrar sürdüm ve iyice yedirdim, ağrım daha da azaldı. Yani belki ağrı kesici bir krem değil ama dolaylı olarak bende bu işe yaradı. Bilginize.

  NCARE Point, dermokozmetik bir üründür. Ağrı kesici bir krem değildir ancak sizin de belirttiğiniz gibi sürülen bölgede dolaşımı hızlandırdığı için dolaylı bir faydasını görmüş olabilirsiniz.

 • H.U. / Ankara

  Kreminizi doğal olduğu için tercih ettim. İnternette daha sonra hemoroid için kullanan kişiler olduğunu da görünce, ayağımda siyah görünümlü damarlar vardı, o bölgeye uyguladım. Varise bağlı bu kötü görünüm azalırsa diye deneyim istedim. 2 hafta düzenli kullanınca belirgin bir azalma olmaya başladı. Kullanmaya devam edeceğim. Ancak 1 gün kapağını açık unutmuşum, ertesi gün elime sürdüğümdeki hissi farklıydı. Krem kapağı açık unutulunca bozulma filan gibi bir durum olabilir mi?

  NCARE Point, antioxidant bir kremdir. Hatta bu sebeple tüp ağız delik çapı küçük (2mm olarak) tasarlanmıştır. Hava alması antioxidant özelliğini olumsuz etkileyecek ve ürünün etkisini azaltacaktır. Bu sebeple ağzı açık bırakılmamalıdır.

 • A.K. / Zonguldak

  Krem çok etkili, makat bölgesindeki yaraya sürdüm, acım bir nebze de olsa düştü. Ne zaman kadar kullanmalıyım onu kestiremedim.

  NCARE Point, hücre yenileyici bir kremdir. Ürünün etkisi herkeste aynı olmayacağı için kullanmaya devam etmenizi tavsiye ederiz. Uzun süreli kullanılmasının mahsuru yoktur.


Point Plus, Ekim 2016 itibariyle satılmaya başlanmıştır. Buradaki yorumlar Point isimli ürüne aittir. Yeni yorumlar geldikçe eklenecektir. Point Plus, Point'in geliştirilmiş halidir.


Hemen Sipariş Ver 55 TL üzeri, Kargo Ücretsiz Paket Gizliliği Doğrudan Satış Doktorların Tavsiyesi NCARE Worldwide Ankara